| croissant a întrebat:

Buna ce credeti ca se va intampla cu luna de azi? se va intampla ceva mai grav?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! pentru siguranta ta interioara si a celorlalti nu se va intampla nimic grav numai mareele vor fi mai mari nu vor fi cutremure, tsunamiuri etc. deoarece luna nu are absolut nici o influenta asupra pamantului cat despre durerile de cap despre care se tot vorbeste nu este nimic grav afecteaza in proportie de 10 % deci nesemnimficativ soo nu are rost sa va speriati deoarece luna a fost si mai aproape de pamant in 2008 si toate acestea se intampla deoarece luna este in forma ovala nu rotunda si atunci este normal ca o parte sa fie cateodata mai aproape deci, spre siguranta voastra fiti linistiti ca nu se intampla nimicwinking daca crezi ca raspuunsul meu te ajuta da click pe funda laughing ==>>

7 răspunsuri:
| Alisstor a răspuns:

Mie sincer nu-mi e frica de luna. Insa s-ar parea ca ar fi inceput astazi un razboi in secret in sudul Mediteranei in care este ONU implicat...

| miauuau a răspuns:

Ceva grav nu se va intampla, pentru ca luni trebuie sa ma duc la scoala cu bucle in cap, si nimic nu o sa-mi stea in cale sa il impresionez pe!smug
day dreamingsi cu noii cercei il dau pe spate cat o fi el de inaltlaughing))

| Elyy_1788 a răspuns:

Nu,n-o sa se intample nimiclaughing
ai sa vezi ca o sa te trezesti mainewinkinglaughing

| FirstState a răspuns:

Nimic grav, luna a fost aproape de pamint si in 2005, totul va fi okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei^^.si eu am avut pana acu cateva ore frica asta.dar am intrebat pe o persoana specializata in asta, si mi-a spus ca nu se va intampla absolut nimic.e ceva normal, nu iti fie frica.

| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a răspuns:

Eu sincer nu cred, asta ca luna e o supertitie
:X:X:X:Xdar tu?

| Andreea12_8379 a răspuns:

Nimic da nu au uni ce sa spn ca sa se uite lumea la emisiunile lor