| sckymosul17 a întrebat:

Ce se da la bacul profesional pe langa proba la romana? Un test din Educatie Antreprenoriala? Eu am facut aceasta materie doar in clasa. 10

2 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Se dau probele de competenta (romana, engleza/franceza, informatica) un proiect, o proba practica si examen scris la educatie antreprenoriala. happy funda?

| kscorpio a răspuns:

Pe lângă probele de competenţe care sunt comune se mai dau două probe: un proiect şi o probă practică, precum şi o lucrare scrisă la educaţia antreprenorială.