| FloreaAnca a întrebat:

Ce se intâmplă dacă la capacitate scriu cu litere de tipar mici? Literele de mâna oricum le scriu cam dezlegat, iar literele pe care le scriu de tipar sunt m,n,s, r, f. Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, si eu le-am scris la fel si nu s-a considerat semn. Baftă la examen!

| Oana1308 a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic atâta timp daca scrii corect cuvintele. Trebuie să ai grijă sa nu faci, gen stelute sau bulinuțe pentru ca se vor considera semn dinstictiv si iti va fi anulată lucrarea. Succes la examen!