| Fancyuiop a întrebat:

Scrisul meu de mână s-a format de la un timp altfel. Scriu de mână numai că unele litere le fac de tipar și așa scriu cu un fel de scris de mână combinat cu cel de tipar. Voi avea probleme la examene și la Bac dacă scriu așa?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Atâta timp cât e lizibil și nu conține semne particulare (altele decât litere-cifre), nu

| Pabibabum09 a răspuns:

Nu, absolut nicio problema. Practic, acesta este cursul firesc al lucrurilor, printre care și schimbarea scrisului in timp.