| FizzMidOrAFK a întrebat:

Ce se intampla daca lucrarea de la evaluarea nationala este anulata? Dau examen anul viitor? Mi-e foarte teama ca la compunerea cu scriitorul contemproan am scris, din neatentie, scoala Andrei Saguna... :'(

Răspuns Câştigător
| CosminComan75 a răspuns:

Daca in compunere ai scris asta nu se va intampla nimic daca ai scris la datele pe care le-ai completat prima oara sigur va fi anulata si examenul nu il vei mai da!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu are importanta, nu ti se poate anula lucrarea doar pentru greseala aceea, vei fi sanctionat la puncte, dar in nici un caz anularea lucrarii.

| gingergirl1 a răspuns:

Poate o sa iti scada din punctaj, in nici un caz sa ti-o anuleazewinking
O lucrare poate fi anulata doar daca e considerata ca are semne pe ea, intelegi tuwinking

Răspuns utilizator avertizat