| Andreea213 a întrebat:

Ce se intampla daca nu dau teza acum? Nu pot sa ma duc la scoala pentru ca am cazut si acum am mana in ghips.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i mana dreapta ai o scuza. Oricum o s-o dai ulterior altfel nu-ti incheie media. Daca-i mana stanga ai incurcat-o.

| AFR81 a răspuns:

Anunta profesorul ca nu poti fi prezenta si cautati o solutie. Vei da teza, probabil, mai incolo.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Du-te la scoală si explică-i profesorului/dirigintelui că nu o poti da acum si îți va spune el ce si cum trebuie sa faci.

| Andreea213 explică:

Scuze pentru repetitia cuvantului "acum".

| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Oricum ai face, trebuie sa dai teza. oricat de naspa e situatia tot o dai fiindca nu iti poate incheia media.dar asta rezolva dirigintele/diriginta sau profesorul