| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca unul dintre supraveghetori nu a semnat pe foaia de bac?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema.Nu am auzit de o sanctiune pentru acest lucru. Daca celalalt a semnat si coltul nu a fost sigilat e posibil ca cineva sa-i fi atras atentia si sa fi semnat si el. Daca foaia e stampilata, numerotata si ai semnat pentru numarul de pagini e ok.

| Corleonee a răspuns:

Tu nu ai nici o vina. Supravechetorul suporta consecintele, daca acestea sunt...