| Buresbista123 a întrebat:

Ce stiti despre scufundarea titanicului?-http://www.youtube.com/watch?v=bMDF3bGyFmo

5 răspunsuri:
| Patrick0Star a răspuns:

Titamicul. vasul? sau e ceva legat de link? Nu ma prind... ca de titanic stiu cum s-a scufundat, dar nu are rost sa iti spun daca nu asta te intereseaza si poate sti deja

| Buresbista123 explică (pentru Patrick0Star):

Parerea ta

| Patrick0Star a răspuns (pentru Buresbista123):

Scuze dar ma prind cam greu... vrei sa stii cum s-a scufundat? linkul nu are nicio legatura? thinking

| Buresbista123 explică (pentru Patrick0Star):

Ba da un alt punct de vedere si m am gandit sa l impart aici, dar pe mine ma intereseaza parerea voastra

| Patrick0Star a răspuns (pentru Buresbista123):

Pai eu stiu ca titanicul s-a scufundat din cauza ca s-a lovit de un iceberg, cei de la bord nu l-au vazut pentru ca noapte aceea a fost foarte senina si rece si in nopti ca acelea pe mare se formeaza iluzii. Soarta facea ca prin apropiere sa treaca un alt vas, dar tot din cauza iluziilor, capitanul nu a realizat ca trecea prin apropierea celui mai mare vas, a crezut ca e un simplu cargou.
cat despre imensa bucata de gheata... era adusa de un curent de aer rece inconjurat de cureni calzi. eu asa stiu