| ButterflyGirl98 a întrebat:

Ce test initial o sa ne dea la chimie? De cultura generala? sau ce intrebari pote sa ne dea. va rog ajutor funda + vot am nevoie azi

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Pai cum de cultura generala?
cultura generala e sa stii cam de toate, adica din toate domeniile.(vezi "Cum sa fii miliardar" cu Iantzu).
o sa fie numai cu intrebari din chimie!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabrybobo11 a răspuns:

La chimie va da un test ce cuprinde materia invatata pana acum.In test pot fi cu spatii de completare, sa incercuiti sau probleme.Astea's cele mai uzuale exercitii dintr'un test initial.

| Ionutz83 a răspuns:

Daca raspunsul nu vine prea tarziu: testul initial o sa cuprinda exercitii de fizica si matematica... cu calculul densitatii, a concentratiei, a vitezei, etc

Răspuns utilizator avertizat