| cristi6213 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma pot transfera la alt liceu? Pot sa aleg toate profilele la acel liceu si sa imi spuna ei unde am loc? Pot sa fac cererea de transfer de pe acum? Daca ma transfer pe acelasi profil (stiinte ale naturii) mai trebuie sa dau diferente? Mentionez ca sunt clasa a X a.

3 răspunsuri:
| DeCeMaiContează a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie sa astepti pana in semestrul 2 ca sa te poti transfera happy Iar daca te transferi pe acelasi profil, nu, nu mai dai alte diferentewinking
Sper ca te-am ajutat happy

| cristi6213 explică (pentru DeCeMaiContează):

Asta stiam si eu, ma refeream daca pot de acum sa vorbesc de transfer si sa ma transfer in sem 2.Multumesc

| Iaka22 a răspuns:

Deci perioada de transferuri s-a incheiat de ceva vreme, doar din semestrul 2 mai poți să te transferi acum, depinde la ce liceu vrei să te duci, dacă te duci la unul mai slab intri direct, trebuie sa faci cerere și astea din timp, iar dacă te duci la un liceu mai bun am impresia ca trebuie sa ai media 9 la toate materiile ca să te accepte + să fie locuri. Funda?