| Allesssandra a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca mi-am pierdut carnetul de student?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Intai trebuie sa treci pe la o agentie de presa si sa dai un anunt acolo, ca gen asta este protocolul. Cei de acolo iti vor da o chitanta, pe care trebuie sa o duci la secretariat alaturi de o cerere catre decanul facultatii.
Apoi probabil iti vor elibera un nou carnet pe loc. Probabil.

| Allesssandra explică (pentru Pricked):

Adica nu e suficient un anunt pe anuntul.ro de exemplu?

| Pricked a răspuns (pentru Allesssandra):

Din cate stiu eu, nu.
Oricum nu trebuie sa te duci la un ziar super cunoscut si sa dai super mult pentru o publicatie care pana la urma, nu te ajuta cu nimic. Tu ai nevoie doar de acea chitanta. Toata treaba cu anuntul este doar o chestiune standard, asa ca incearca la o agentie locala sau ceva (asta daca nu ai rezolvat deja problema).

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mergi la secretariat si cere altul happy

| greta02 a răspuns:

Mergi la secretariat si te ajuta "doamnele dragute"laughing.