| CiolteAna9 a întrebat:

Dacă mi-am pierdut carnetul de student cum trebuie sa procedez? E adevărat ca trebuie sa dau anunț în ziar?

2 răspunsuri:
| AnjaAHUI a răspuns:

Bună! Eu mi l-am pierdut anul trecut și tot ce am făcut a fost să trec pe la secretariat, să vorbesc câteva minute cu doamnele de acolo, să suport un mic discurs, să fac o cerere și să trec din nou pe acolo după aproximativ o săptămână pentru a-mi lua noul carnet. Acesta a fost tot parcursul meu. Nu văd de ce ai da anunț la ziar, mie nu mi s-a spus acest lucru, dar poate s-a schimbat protocolul.

| CiolteAna9 explică (pentru AnjaAHUI):

Pe net și în regulament scrie de anunț în presă locală... O sa procedez și eu ca tine. Mulțumesc!?