| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca vreau sa renunt la facultate anul asta? (Anul II la buget) Trebuie sa platesc vreo taxa sau trebuie sa completez o cerere? Si ce fel de cerere?

Răspuns Câştigător
| gaby500500 a răspuns:

Trebuie completata o cererere care o dai la secretariat

3 răspunsuri:
| Mariaaaavev a răspuns:

Hei,de ce sa renunti? E mare pacat deoarece ai muncit mult ca sa ajungi aici :/ Unii fac eforturi maxime si tot nu ajug la buget. Te rog din suflet sa te mai gandesti la alegere. Nu fa prostia asta decat daca e vorba de o tragedie in familie sau daca ai o alta optiune mai buna de a aplica in strainatate. Intreaba la secretariat si de acolo iti dau toate detaliile.

| Ketch a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Probabil și-a ales o facultate care nu-i va asigura niciun viitor și și-a dat seama mai târziu. În cazul acesta, face alegerea potrivită.

| Mariaaaavev a răspuns (pentru Ketch):

Nu am dat in cap, numai el cunoaste motivul.Ai dreptate si tu, oricum.