| MaDa15 a întrebat:

Cum sa iau note mai mari fara sa invat?

Răspuns Câştigător
| MadalinaDaiana a răspuns:

Pai punete in banca cu o colega mai desteapta ca tinewinking
Bafta :*

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cumpara de la genii putina inteligenta.

| Rayyy a răspuns:

E imposibil, nu poti dobandi ceva fara efort.

Alte răspunsuri
| MMadalina a răspuns:

Omg. ce raspunsuri ai primitlaughing

Note mari nu prea ai cum sa iei daca nu invetiwinkingCel mai bine ar fi daca tu ai fi atenta la ore si ai intreba profesorul unde nu intelegi, iar acasa citest de 2 ori lectia si gata.

Stii vorba aia"Dumnezeu iti da, dar nu-ti pune si in traista" asa ca pune mana pe cartewinking

bafta happy

| ParanoidKidu a răspuns:

Ce intrebare idioata...Nu poti sa ai 8, 9, 10 fara sa inveti deloc nu-i cam logic?

| celmaitare a răspuns:

Pai copiezi la teste. Iti pui in telefon lectiile si la test le scrii de acolo si iei nota maxima. a si lipsesti cat de mult poti la orele cand crezi ca profa asculta la oralhappy bafta

| Mony a răspuns:

Intrebare interesanta

pai ai putea fi atenta in timpul orelor...si sa intreb profa daca n-ai inteles ceva ca sa inveti ceva deja din clasa...si acasa numa sa-ti citesti o data ca sa-ti amintesti:happy

altfel nu stiu cum ai puteastraight face

| narcisa a răspuns:

Fii atenta in clasa, dar de invatat tot trebuie sa inveti macar putin in pauza.eu acasa nu imi invat decat cand am test si pana acum am luat numai 10. cel mai mult invat in clasa dar ce invat in clasa nu prea imi ramane in creier
daca vrei note mari pune-te cu burta pe carte

| vladix a răspuns:

Sa fi atenta la ore si sa iti mearga mintea la copiat. Dar asta nu-i cea mai buna solutie, pentru ca nu te alegi cu nimic. Iesi din scoala o "bucata" de plastilina laughing

| αŁз a răspuns:

CopiaZasmug

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Eu de can a inceput scoala nu prea invot numi prea fac teme
am luat un 10 pentru ca am cumparat reviste
fa si u la fel (la biologie, religie...)
sper ca te-am ajutat :*

Alte răspunsuri
| alexandrualind a răspuns:

Nici cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma prefaceam ca caut in ghiozdan si ma uitam in caiete
Si pe foaie un 10

| dienushhhh a răspuns:

Crede-ma si eu ma intreb asta de multe ori insa nu prea se poate fara stupizenia de invatatsad