| rebeccadreamy a întrebat:

Ce uniforma se poarta la liceul caragiale din Bucuresti? Am auzit ca se poarta camasa alba si sacou bleumarin...am mai auzit ca uniforma se poarta numai la inspectii sau la examene...asa este?
Si trebuie sa vin numai in camasa alba? In camasa albastra sau roz deschis nu pot veni sau tricouri?

Răspuns Câştigător
| MsBeatrice a răspuns:

Hei si eu am cazut in Caragiale la filo.big grin Da am auzit ca se poarta ori camasa alba ori un tricou alb.dar nu e ceva obligatoriu ..La inceput am inteles ca trebuie purtate maxim 2 saptamani, zi o luna dar dupa cred ca ne imbracam cum vrem noi. Sper ca te'am ajutat