| cooki a întrebat:

sunt boboaca in Caragiale in Ploiesti( acu am aflat) si vreau sa stiu ce e cu uniforma. Am auzit ceva despre fusta sacou camasa si cravata. Pot veni cu blugi mulati? Si uniforma ne-o facem noi sau o primim? Pt ca am o problema cu alesul materialului. Funda cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| AllexandreNori a răspuns:

Im mod normal primesti uniforma d la scoala. si noi la scoala avem uniforma la fel. ad e o prostie ca fetele sa poarte cravata no talkingworried. in fine. materialul ii aleg ei. si eu zic ca poti sa vii in blugi ca si la noi in loc ca fetele sa vina in pantalonii d uniforma vin in blugi care se aseamana cu materialul uniformei. sper ca ti-am fost d ajutor.happy