| SatinEffect a întrebat:

Ce va ajuta sa va concentrati mai bine cand invatati?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Presiune si putina muzica laughing. Invata si tu pe perioade scurte de mai multe ori pe zi si cand vezi ca incepi sa te descurci o sa ai din ce in ce mai mult chef. Important e la inceput sa lasi prostiile si sa te tii de treaba, ca atunci e mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poate ajuta nucile și ciocolată neagra, cacao, perele și rozmarin.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Ceai Yerba Mate.

| ovidiumihai07 a răspuns:

Poti folosi parfum, lumanari, uleiuri esentiale pentru un miros frumos. Poti sa asculti genul tau preferat de muzica, fie ca este heavy metal, fie ca este jazz. Mananca inainte sa te pui la masa sa inveti, sa ai apa langa tine ( sau chiar un bol cu fructe sau dulciuri) si nu uita sa iei pauze daca simti nevoia. Spor!