| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de asta? Azi la 19:58 a avut loc un cutremur in Vrancea de 4, 1 Richter. Ati auzit pe vreun post tv asta?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Este o informatie 100% reala... intra aici pentru detalii:
http://www.cutremur.net/

17 răspunsuri:
| elena a răspuns:

"Oliana", te rog, nu mai baga groaza in oameni, sunt cutremure in Vrancea poate 3 pe zi...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu s-a spus nicaieri...am stat toata ziua pe Realitatea si pe Antena3... oare e posibil sa ni se ascunda ceva? Si daca ca fost si va fi...nu il putem oprii...asa ca mai bine il ignoram.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

DA. A fost dar de intesitate mica cum sunt multe in Vrancea.

carla
| carla a răspuns:

Nu a fost de intensitate mare(daca a fost) si in Vrancea mai tot timpul sunt ''cutremurele'' daca le pot spune asa. big grin

| remus a răspuns:

sigur, eu l-am simtit, nu trbuia sa ma avertizeze nimeni.

| kufu a răspuns:

Vrancea este o zona cu activitate seismica ridicata. Zilnic sunt cutremure acolo. Unul de 4, 1 (care nu cred ca a fost de durata) nu merita mentionat. Daca era prea mediatizat iar se trezea vreunul sa spuna ca ne asteapta un cutremur de 15 grade... Chill people!

| galileo a răspuns:

Ceau. Aceasta stire nu este mediatizata fiindca nu reprezinta un pericol pentru cetateni. Si pana la urma, cum sa renunte ei la stirile, emisiunile inculte, de prost gust si imorale dar care aduce rating...in dauna unei stiri de interes general.

| nicoleta_5825 a răspuns:

Da, pe Otv.

| georgianacas a răspuns:

Eu am vazut pe OTV si la stiri

| Adorable3 a răspuns:

Eu am vazut ca se uita bunica pe OTV (senzationescu) laughing) dar pe alt post nu cred ca s-a zis straight face dar e posibil sa fi fost cutremur.deoarece in Vrancea sunt multe cutremure big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
este in acest timp o emisiune pe otv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pe otv, pe alt post daca s-a spus. surprise

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A spus la realitatea tv in treacat la stirile de la ora 23.
Deci mosu Istrate, zise bine descuturatura! Sincer nu l-am crezut, dar... iata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena, abtine-te. nu bag groaza in oameni, pur si simplu a fost un cutremur. care este problema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi pe realitatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A FOST CEL MAI PERICULOS CUTREMUR PTR NOI PTR CA SNT APROAPE DE VRANCE

| mky a răspuns:

Nu