| Alexinho007 a întrebat:

Cea mai mica nota la scoala/liceu?
Hai ca incep eu:1 la Engleza ca am copiat la test, dar totusi mi-a iesit cu chiu cu vai media 8...

Răspuns Câştigător
| AnDrEi01TeCh a răspuns:

Ahah...eu un 4 la istorie, aia de istorie e isterica! o data sa strambat una si a zis : ce te strambi fata la mine? 4! Nu mai puteam de ras aia daca ma vedea in tip ce radeam imi dadea 3 dar stiu la ce te gandesti, ceva genu' : CEE? NOTA CEA MAI MICA A FOST NUMAI 4? NU AI LUAT NICIODATA UN 3 SAU UN 2? Ei bine NU! Sunt la liceu si neahhh cam toate profesoarele sunt niste nebune.Asta ii viata.La test scriem si mancam di foi...sa aiba mila profa ahah

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Totusi e imposibil sa iei nota 1 si sa iti iasa media 8.
E imposibil!

Si sa iti raspund cea mai mica nota a mea a fost 7 la romana.

| Alexinho007 explică (pentru OnuOnulică):

Pai am avut 1+3 de 10=31:4=7.75=8(opt)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu mai stiu. Nu tin minte sa fi luat vreun 1... In schimb 2 cat cuprinde.

| HaHaGirl a răspuns:

4 ...eu sunt nascuta in Anglia si ma descurc foarte bine cu engleza nu am probleme si mai mereu nu-mi faceam tema daca ma intreba ma uitam in caiet pe foi scrise si ziceam din cap raspunsul si intr-o zi a vrut sa-mi puna un 10 si sa-mi vada si temele si aveam doar 2 din nu stiu cate si 10 s-a transformat in 4 ..asta a fost demult in clasa a 6a in generala in liceu cea mai mica a fost 7 la latina, acum ca sunt l facultate imi doresc sa mai am asa ore de engleza cu note de 4. ciudat a fost ca eu nu m plans, am ras dar mi-am rezolvat repede nota am avut noroc

| diaac a răspuns:

Heehee... in liceu cea mai mica nota a fost 2, la desen! rolling on the floor

| AlexandraPrincess a răspuns:

In clasa a5a: 5 sad
In clasa a6a: 4 sad
Iar a7a; 6 sad