| BrunettaXD a întrebat:

Cei care sunt in Liceul Mihai Viteazul din Bucurestibig grin as vrea sa stiu si eu cum e pe acolo? Exista uniforma? Cum sunt profesorii si elevii? si ce ati mai putea spune, aklte detaliibatting eyelashesbig grin multumesc:* dau funditabattingbatting eyelashes

P. S.: intreb pentru ca as vrea sa intru la liceul acestabig grin

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Nu sunt eleva acolo insa prietena mea este big grin
Din cate am inteles de la ea nu exista uniforme, elevii sunt de cele mai multe ori de calitate dar bineinteles exista si fite ca in toate liceele thinking Profesorii sunt unii cu mari pretentii pentru ca este un liceu de top (dau teme foarte multeeeee km vreo 100 de probleme dp o zi pe alta la mate etc insa daca te descurci nu e mare chestie) Multa baftawinking