| Adriana_5358 a întrebat:

Cei de clasa a 8-a a fost greu la romana? sau vi s-a parut usor? Ce note credeti ca luatzi?

Răspuns Câştigător
| pufosheniaaa a răspuns:

A fost simplist tu ce parere ai ai stiu eu sper sa iau peste 9.50 iti doresc succes si si la mate

7 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Nu a fost foarte greu, dar mi-e teama la partea de literatura, sunt praf la compuneri. laughing Cred ca iau peste 8, 50, sau ma rog, sper. laughing

| GEORGE a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... niciodata nu e prea usor. oricum a fost mai usor decat la simulare. atunci am luat 7.20 acum sper sa iau cel putin 8

| Adriana_5358 explică:

Eu iau o nota marebig grina fost foarte usorbig grin

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Mi s-a parut simplu, cred ca o sa iau minim 9.70(ca la simulare am luat 9.90oh go on).La romana am scapat, dar nu vreau sa ma gandesc ce o sa fac la matematicalaughing

| Duffy_1772 a răspuns:

A fost destul de usor si in privinta notei. sa fie ce-o fi, am facut tot, acum sa vad cat imi puncteaza la compuneri

| patry_4543 a răspuns:

A fost usor.ma asteptam sa dea mai greuhappy

| Ron4ldo a răspuns:

O fo sinplu...iau 11