| anonim_4396 a întrebat:

Cum va fi acel examen din clasa a 8 a? Vi s-a parut greu sau usor? Si ce note ati luat? Eu daca am luat la simulare nota 4 la matematica si 7 la romana, am sanse sa iau note mari la examen?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca inveti va fi destul de usor.

| kar1GaNNN a răspuns:

Uneori simularile sunt mai grele decât examenele. Asa a fost si in cazul meu. La simulări am luat note de tot râsul si la examen am luat note foarte bune.

| anonim_4396 explică (pentru kar1GaNNN):

Si care au fost acele note de tot rasul? Sigur ai luat note mai mari de 6, nu cred ca ai avut ca si mine