| asined01 a întrebat:

Cine a dat teza la istorie in clasa a 8? sa imi spuna si mie ce s-a dat! va rog! fundahappy

Răspuns Câştigător
| AmberMyth1 a răspuns:

Subiectele de la teza nu sunt unice decat in anumite cazuri.Iar atunci cand sunt unice, sunt la fel doar intr-o anumita scoala si se dau in acelasi timp. In mod normal, se da un text suport de la care pornesc toate intrebarile. Structura testului este facuta strict de profesorul tau, in cazul in care nu se da teza unica. Eu zic ca normal ar fi sa iti intrebi profesorul ce va da, nu pe TPU pentru ca asa cum am zis, nu este ca la examen cu aceleasi subiecte pentru toate scolile...