| allynNa20 a întrebat:

Cine mai e elev la Colegiul National Mihai Viteazul din Bucuresti? Abia astept sa ne cunoastem!

Răspuns Câştigător
| CartofulFred a răspuns:

Ai grija la cum o sa fie clasa de info. Si eu am fost in ea si pot spune ca colegii mei nu erau cei mai...comunicativi oameni. Eu momentan incerc cu disperare sa ma transfer la alta clasa. Nu-ti fie foarte teama de engleza, cam toata lumea trece la ea si cel putin daca o sa o ai pe profa mea(habar n-am cum o cheama), o sa reusesti ca scoti media 7-8. Succes.

10 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Nimeni laughing

| allynNa20 explică (pentru GabiArian22):

Daca te consideri un NIMENI imi pare rau pentru tine...

| GabiArian22 a răspuns (pentru allynNa20):

Stai chill eu nu sunt in acel liceu am vrut sa fac o gluma dar vad ca esti prea intepata pentru asa ceva laughing Mult succes si app s-ar putea sa ma vezi pe acolo pentru ca am destui colegi de generala in clasa 11d laughing Mult succes ca boboc

| allynNa20 explică (pentru GabiArian22):

Nu sunt intepata, doar ca eu vroiam un raspuns mai serios. Nu putei sa spui in loc de nimeni, ce ai spus acum?laughing cateva litere in plusoh go on Mersi oricum pentru raspuns happy

| GabiArian22 a răspuns (pentru allynNa20):

OK stai linistita

| CartofulFred a răspuns:

Well, eu nu iti pot ura decat succes. O sa vezi ca entuziasmul asta o sa dispara in primele doua saptamani de scoala. Te avertizez deja ca nu vei mai avea notele de 10 de pana acum. Ca fapt divers, exista sanse maricele sa ramai la fizica, mate sau chimie, asa ca pentru binele tau iti recomand sa tragi tare cat sa iei un 5. Ca un mic sfat, daca ii ai profesori pe Georgescu la istorie si pe Danciu la chimie, incearca sa fii cat mai extrem de invizibila la ora lor. Viata de liceu nu este atat de magica pe cat pare. Recomandari de la o fosta boboaca.winking

| allynNa20 explică (pentru CartofulFred):

Foarte nasolhappy Am picat in clasa de info... Profesorii mentionati de tine predau acolo:-s Vad eu cum fac ca sa ies la liman. Mie mi-e frica mai mult la engleza pentru ca in generla profa de engleza mi-a fost diriga si aveam o clasa de "fericiti", deci era normal ca in loc de engleza sa faca dirigentie( su politielaughing) Bine, nu sunt praf, o mai inteleg asa cat de cat de la filme...

| CartofulFred a răspuns (pentru allynNa20):

Ai grija la cum o sa fie clasa de info. Si eu am fost in ea si pot spune ca colegii mei nu erau cei mai...comunicativi oameni. Eu momentan incerc cu disperare sa ma transfer la alta clasa. Nu-ti fie foarte teama de engleza, cam toata lumea trece la ea si cel putin daca o sa o ai pe profa mea(habar n-am cum o cheama), o sa reusesti ca scoti media 7-8. Succes.

| misticboyy a răspuns:

Mai esti la liceu la 24 de ani?

| allynNa20 explică (pentru misticboyy):

CEEEE? Nu am 24 de ani?laughing Am 14 jumate.

| allynNa20 explică (pentru misticboyy):

Ceeee? Nu am 24 de anilaughing Cred ca ti-ai fi dat seama...da' na, ce s facem. Am 14 jumate.