| xibalba a întrebat:

Cine cunoaste o culegere de liceu cu exemple de exercitii de matematica rezolvate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.librarie.net/......rcea-Ganga

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ptr clasa a 10a culegerea:culegere de exercitii si probleme matematica m1 sau m2 sau m3, editura campion, scrisa de marius burtea, georgeta burtea si inca 29 de persoane. bucuresti 2009, culoare maron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa gasesti niste exercitii rezolvate pe site-ul Exercitii-rezolvate.ro, dar nu stiu daca au si de liceu, eu l-am folosit pentru clasa a 8-a

| jockeritza a răspuns:

Cred ca Mircea Ganga ti-ar fi folositor.Sora mea a folosit-o.happy