| AndeT a întrebat:

Cine da atestat la informatica ( pentru cei ce au urmat mate-info) la anul? exista niste exercitii recomandate?
multumesc in avans happy

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Si eu dau atestaul insa nici eu nu stiu mare lucru. stiu ca o sa ne dea profa inainte 25 de exerxitii ca sa le invatam ca o sa ne pice unu din acele exerxitii si trebuie sa facem un site sau ceva de genul... daca aflii mai multe lasa-mi mesaj pe privat te rog. merci.

| atestatultaulainformatica a răspuns:

In general sunt niste exercitii propuse de inspectorat. Nu am idee daca le schimba in fiecare an sau sunt aceleasi, dar daca nu, sunt foarte asemanatoare intre ele