| Thegirl15 a întrebat:

Cine e la liceu Iulia Hasdeu sau vrea sa se duca acolo in clasa a9a?
Daca sunteti deja acolo, care e opinia voastra despre scoala, se invata carte?

2 răspunsuri:
| RowseRj a răspuns:

Nu. Nu se învață. Profesori sunt răi și nu îți explică materia. Nu sunt înțelegători și tipă majoritatea timpului. Eu mam transferat.

| Thegirl15 explică (pentru RowseRj):

Ce clasă esti?
Asta-i ciudat ca școala e printre cele mai bune școli pe listele de admitere.
Mulțumesc pentru răspuns. O sa iau in considerare răspunsul tău.