| debbyryan2001 a întrebat:

Cine e mustacilă din,, brandy si mustăcilă,,?

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Dl. Mustăcilă: Mustăcilă e un iepure în vârstă de 7 ani care nu a avut prea mulţi prieteni. La prima vedere Mustăcilă ar părea năzdrăvan, caraghis, greţos, nebun, hiperactiv şi în general enervant. Dar la o privire mai atentă se vede că este de fapt inteligent cu un vocabular foarte larg, care este expus în momente speciale. E foare iubitor şi păsător, dar poate fi neîndemânatic şi pierdut în spaţiu alte ori poate fi arogant şi năzbâtios. Poate fi egoist, nerăbdător şi morocănos. Când a întâlnit-o pe Brandy în drumul său spre grădina zoologică din Paraguai unde urma să fie vândut pe 39 de bani, face o greşeală care a cauzat căderea lor în Pădurea Tropicala Amazoniană. În timp ce de multe ori se simte ruşinat de etica lui Brandy, Mustăcilă se străduieste să o ajute pe Brandy şi preţuieşte prietenia cu ea. Este de cele mai multe ori îmbăcat în portocaliu, iar unele personaje ca Brandy îi spun simplu Mustăcilă.

10 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Mihai Bisericanu

| Fiction a răspuns:

Este un iepuras putin nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un epure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zale dumbale dau chea mama bule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai Bisericanul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un iepure haios. Daca vrei te si poti juca jocuri cu mustacila aici www.e-jocurinoi.com/jocuri/mustacila.html

| debbyryan2001 explică:

Ma refer la actor

| debbyryan2001 explică:

E Mihai Bisericanu

| SebastianSelenaGomez a răspuns:

Mihai Bisericanu