| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot face și eu politica? Mi-am luat și cartea lui Mircea Geoană, bătălia pentru viitorul României.

4 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Iti faci partid, pui 50 Lei cotizația de membru, organizezi niste tombole cu mici, bere si 2 -3 vacante in Bulgaria ca premiu sa vezi coada ce vei avea la usa partidului!
Bonus primesti bani si de la stat subvenție pentru partid mai atragi niste " bombardieri " drept sponsori!
Daca reusesti performanta sa treci de 5 % pragul de intrare in Parlament esti BASTAN!

| Mindfulness a răspuns:

Și eu as fi vrut să cant, eu nu am voce, nu sunt făcut pentru așa ceva, așa că m-am resemnat! Tu ar trebui sa faci la fel sa nu mai visezi cu ochii deschiși.
Multa sănătate aline happy

| MistarGoGu a răspuns (pentru Mindfulness):

Cati artisti din Romania sau din " afara " au voce? Vocea se 'face ' in studio dragule din butoane si soft-uri de zici ca esti Pavarotti! La concerte canta " boxele " artistii dau din buze ca pestii in acvariu!

| MistarGoGu a răspuns (pentru Mindfulness):

Poti sa behai sau sa ragi ca un taur in călduri in studio se intampla " magia "! Acum cu AI se scoate orice voce vrei! Baftă! A... pregateste si vreo 5.000 € pentru " $efii butoanelor "! Ca nu sunt pe toate gardurile!