| RaZZorxD a întrebat:

Cine este,, Herobrine". Acel om mort big grin fara ochi puteti sa imi spuneti mai multe lucruri despre el dau fundita tongue Si daca se poate ceva descriere >:

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Herobrine este mai mult un mit dar sunt foarte multe dovezi ca el exista am si eu una... oricum se spune ca herobrine este fratele malefic al lui notch si chinuie jucatori. Fara moduri este foarte rar si apare mai mult in versiunile alpha. Fara mod apare mai mult ca o fantoma. Funda?

| Mariandarius a răspuns:

Herobrine cand era viu era un asassin dar intr-o zi el a primit misiunea de a omori un rege bogat.I-a omorat pe toti din castel dar au venit altii care sa-l omoare, el s-a ascuns intr-un sat dintr-o pestera dar pamantul satului nu era solid asa ca a murit si a devenit un criminal.

| Sălnicean_Dya_1996 a răspuns:

Bună! Herobrine face parte din jocul minecraft. Se spune că avea un frate, a mers la minat şi Herobrine a murit şi l-au îngropat şi fratelui său, Notch îi părea foarte rău pentru fratele său. Acum se spune că a înviat, bântuie şi omoară jucătorii din minecraft laughing Deci stai liniştit, e doar o legendă dar există câteva dovezi că el a existat! Dar eu nu l-am văzut niciodată şi ar fi un miracol dacă l-aş vedea laughing Deci stai liniştit... momentan nu crede nimeni/unii în el şi nu a mai fost văzut în minecraft. [nu cred] :3

| RaZZorxD explică (pentru Sălnicean_Dya_1996):

Aceasta informatie o auzisem si eu dar oricum multumesc mult am auzit ca el chiar a fost in joc dar lau scos pentru ca speria si enerva playeri. Oricum multumesc mai astept raspunsuri. Daca nu mai primesc ai funditawinking

| Buzulica_Valentin_1994 a răspuns:

Herobrine exista este o poveste crapa pasta.stiti compania majong.este suedeza.s-a aliat cu microsft.este adevarat este de origine suedeza. unchiul meu lucreaza in suedia.i-am cerut sa imi cumpere un SD cu minecraft. dupa 2 luni mi la adus am inceput sa joc.deodata a aparut ceata stiam ca herobrine vine dupa mine.m-a atcat dar toate map. pe care l-am avut erau cu tot cu herobrin noapta dura mai mult ca de obicei.se spune ca un angajat de la majong l-a creat pe herobrine. sunt mai multe teorii.cand am mai multe informati am sa investighez si o sa va spun ce are cu noi playeri.va promit.el a fost actualizat de multe ori