| Corina1325 a întrebat:

Cine imi dai si mei cateva idei despre cum as putea sa imi fac jurnalul de lectura? Am de citit in aceasta vacanta poezii si proza. La fiecare trebuie sa fac o fisa de lectura. Titlul, autorul... apoi un mic comentariu in care sa scriu ce mi-a placut si ce nu mi-a placut din opera respectiva si de ce. Ce idei imi dati referitor la aspect ca eu nu am nici ua. Oare sa scriu cu stiloul sau cu pixuri colorate? Si as mai putea scrie altceva sa fie mai complex. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dewZzzi a răspuns:

Poi scrie data titlul si autorul cu pixcuri coloratelove struck si apoi scrii micul text cu stiloul... Scrie scurt si la obiectwinking
fundisaa?hee hee

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna Biank,
Cred ca poti scrie titul si autorul cu rosu, de asemenea si "Ce mi-a placut" si "Ce nu mi-a placut", tot cu rosu si textul cu albastru, pe puncte fiecare 1, 2,... sau a, b,... Succes si numai bine!