| AvalohAlyn a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe despre studiile universitare de Biblioteconomie?
In cadrul caror facultati exista? Nu exista ceva special,studii universitare pentru a fi bibliotecari, bibliografi etc?
Spuneti-mi despre BIBLIOTECONOMIE!

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

O sa iti mai trimit maine niste informatii. E un program de studii universitare in cadrul Facultatii de Litere a Universitatii Bucuresti. Eu am chiar studii postuniversitare de bibliotecomie, dar sa stii ca studiile universitare de istorie si de limbi straine au fost mult mai interesante, desi daca stai sa te gandesti sunt de un nivel inferior celor de biblioteconomie, fiind doar universitare. Ce pot sa spun e ca te ajuta sa inveti orice altceva, dar in sine, prea interesante nu sunt.

| AvalohAlyn explică (pentru minrest):

Multumesc mult.
Sa nu uiti sa imi trimiti prin mesaj informatiile.
Chiar as fi curios..interesat..Prea multe nu stiu..As avea nevie de informatiile cele mai importante de la cineva care a facut asta.happy
O saptamana faina.

| minrest a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Raspuns in mesaj. Ce mai vrei sa stii, intrebi.