| vladimir23 a întrebat:

Cine imi spune si mie un sait cu probleme de matematica distractiva, de logica, matematica recreativa, perspicacitate? Cine spune 5 site-uri sau mai multe castiga sau macar vreo 2 sau 3.

Răspuns Câştigător
68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu www.matematicadistractiva.com

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.publi24.ro si acolo ai matematica, logica din clasa a II a pana la liceu.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da scrie www.desteptaciune.ro www.superinteligent.ro si saitu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe saitul
http://www.math.md/school/distractiva/probleme/probleme.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.logica.ucoz.com/

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe:www.saitmateprobexe
dar ar trebui sa t epricepi la acel sait
adica trebuie sa stii cum sa te inscrii apoi iti vor raspunde la toate intrebarile care le pui...
sa numizici mersi stiu cai de mare folos.
eu mi-am facut temele pe acest sait. eu sunt clasa 6...
iti poti face teme si de clasa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.probleme de matematica. ro
ma cheama cosmin

Alte răspunsuri