| adelyna0101 a întrebat:

Cine imi spune si mie va rog niste citate frumoase?(indiferent de categorie)

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Un prieten adevarat este cineva care iti trece cu vederea esecurile si iti tolereaza succesul!
-Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti trist, pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău.
-Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm.
-
„Fericirea este ca o minge: alergăm dupa ea și cum am prins-o îi dăm cu piciorul.
-Poate că pentru lume ești o singură personă, dar pentru o anumită persoană, ești întreaga lume.