| faranume_1314 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu textul: Afla, fiule al meu iubit, relua marele preot, ca trebuie sa te pregatesti de cale lunga. Ai invatat infranarea si te-ai deprins sa stai necontenit treaz cu spiritul. Esti gata sa desfaci in tine si puterile cele tainice. pls as vrea sa stiu felul propozitiilor! funda

2 răspunsuri:
| Viorellilo07 a răspuns:

rolling on the floorlaughinglaughingclasa a8a laughing...carte de romana pagina 164 ex 7rolling on the floor...da si eu trebuie' sa.l fac acu'rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat