| Kijk a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine trebuie sa invat si eu un pic de Flamanda adica urmeaza sa ma duc la o scoala de limba flamanda in Belgia.Accept orce precizez ca nu stiu o boaba flamanda. Dau funda desigur!

2 răspunsuri:
| andreea_2617 a răspuns:

Buna si eu sunt ca tine sunt in belgia de 2 lunii si trebuie sa ma duc sa scoala aici si nu stiu nimic da tu in ce oras stai exista scoala speciala sau cursuri dar eu pentru scoala speciala sunt prea mica si asa ca o sa repet anul pentru limba unde stai in belgia?

| Kijk explică:

Tomberg, daca stii unde este.