| zoeyangel a întrebat:

CINE MA POATE AJUTA SI PE MINE VA ROG? am o tema la optional si este urmatoarea:
Imagini cu viscolul din 8-10 februarie 2012 din regiunea Buzau-Braila-Ialomita...happy VA MULTUMESC si va rog sa imi raspundeti cat mai repede

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai putea sa iei orice imagine de pe net care ne arata situatia din tarastraight face In fond, profesorii nu stau cu tine sa vada ca ai facut tu fotografie in Braila:dNu crezi?

| zoeyangel explică (pentru anonim_4396):

Chestia e ca profu meu e putin cam obsedat de meseria lui si chiar vrea sa nimerim cerintele plus ca ne da note happy

1 răspuns: