| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica in mare parte cate ceva despre aeroportul din londra. In engleza daca se poate, daca nu in romana. si sa nu copiati de pe wiki, vreau ceva scurt si la obiect. Funda

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.heathrowairport.com/

3 răspunsuri:
| Addina a răspuns:

Tu vrei, sau profa ta de engleza?

| SAMM0603 a răspuns (pentru Addina):

Daca nu sti sa-mi raspunzi happy de ce comentezi aiurea? Si daca chiar te intereseaza, da e la englezahappy

| Addina a răspuns (pentru SAMM0603):

Daca chiar te intereseaza laughing pe TPU nu se fac teme. Cine a zis ca nu stiu sa-ti raspund? Nu vreau, asta e altceva.