| sSavarina a întrebat:

Cine stie cate pagini are cartea 20 000 de leghe sub mari de Jules Verne? Va rog am nevoie urgent de raspuns.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Depinde de marimea cartii, de scris ...de multe! Dar eu zic ca nu asta conteaza, ci continutul.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Buna! Am cartea 20.000 de leghe sub marii.Si are 23 de capitole si 175 de pagini! Am citit-o, este foarte frumoasa:X:X:X mi-a placut foarte mult! Bye!
Succes!:X

| Rossey a răspuns:

316 pagini. Fundita?

| freehugs a răspuns:

Depinde de marimea scrisului.A mea are in jur de 300 de paginihappy iar scrisul e mediu.

| Phenomenon a răspuns:

Am eu cartea are 233 de pagini, funda?