| sSavarina a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie cate pagini are cartea 20 000 de leghe sub mari de Jules Vern? va rog multtt.Merciii!:*

6 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Are 352 de pagini cu tot cu cuprins. Stiu pentru ca am cumparat cartea. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| ozzy22 a răspuns:

Depinde daca alegi varianta scurta sau pe cea lunga...cea lunga are 2 volume a cate 300 si ceva de paginistraight facecea scurta contine oar o carte de aproape 200pagwinking

| Visatoarea a răspuns:

"Douazeci de mii de leghe sub mari" are in jur de 230 pagini.

| Rossey a răspuns:

136 pagini, Funda?

| Rossey a răspuns:

Scuze,de fapt este 316 pagini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu cumperi cartea, sau sa dai frumusel fuga pana la librarie si vezi numarul de pagini la sfarsitul cartii?
In plus niciun raspuns nu poate sa fie concret aici, numarul de pagini diferind de la carte la carte, depinde cum a fost tiparita sau ce intamplari nesemnificative au fost omise!
Mai pe sleau: poti sa faci asta si singur!