| Teooodora a întrebat:

La profil real, la sub III la romana care sunt tipurile de cerinte? Tema si viziunea despre lume, caracterizarea unui personaz sau relatia dintre doua personaje? Poate sa cada una din cele 3 sau una din primele doua? Cineva mi a spus ca la prof real poate se imi cada una din primele doua.

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Relatia dintre doua personaje este o cerinta introdusa mai recent si pana acum nu a aparut decat in modele de subiecte pentru profilul uman. Chiar si la simulare, profilul uman a avut relatia dintre doua personaje iar cei de la real caracterizarea unui personaj. As spune sa nu te bazezi, totusi, pe asta. Pregateste-te pentru orice subiect.

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Orice varianta este posibila.