| bmliohndu a întrebat:

Cineva care se pricepe sa dezvolte un citat? Sa scrie cateva randuri pornind de la un citat?

9 răspunsuri:
| NicolasAlx a răspuns:

Eu dar acum sunt beat.

| BenWilde a răspuns (pentru NicolasAlx):

De ce "dar"? La betie ies cele mai frumoase cuvinte.

| bmliohndu explică (pentru NicolasAlx):

Hei la betie cu totii facem niste "compuneri" de care ne minunam si noi cand ne trezim ca noi am scris asa ceva.So... you aren't drunk

| bmliohndu explică (pentru BenWilde):

Mama daca nu eram in asteptare de alte raspunsuri ti as fi dat o funda pentru astalaughing)acelasi lucru l am spus si eulaughing)

| NicolasAlx a răspuns (pentru bmliohndu):

Stiu dar cand sunt beat nu sunt inspirat. in fine. cand sunt trez o sa te ajut promit. daca pot, sunt o eprsoana sensibila si stiu ce fac. si persoanele sensibile deseori au cele mai frumoase exprimari. dar eu cand sunt beat nu e asa laughing

| BenWilde a răspuns (pentru bmliohndu):

Haha. Daca nu te rezolva Nicolas cu citatul, imi revine mie funda.

| bmliohndu explică (pentru NicolasAlx):

Bineeeee multumesc frumos si... sper sa nu uiti cand iti revi din mahmurealalaughing)

| bmliohndu explică (pentru BenWilde):

S a inteles laughing)

| NicolasAlx a răspuns:

Stiu de ce zici ca la betie ies cele mai frumoase compuenri. depinde din ce motiv bei. si cum e starea ta. daca e stare buna normal ca daca bei se intampla opusul si esti ramolit si abia vorbesti. daca esti trist normal ca betia iti da exact ce vrei, motiv de veselie. am studiat problema. am avut betivani. eu ma imbatai pentru ca nu aveam apa sa beau laughing) si aveam niste vin. deci de asta nu sunt inspirat. nu am motiv.