| Reek54 a întrebat:

Coletele care sunt trimise prin posta sunt scanate pentru a vedea ce contin?

Răspuns Câştigător
| All3xutzaa a răspuns:

Nu,fiindca noi nu suntem asa de ''evoluati''... Poate cantareste, sau ceva, dar nu-ti face griji.Nu are cum sa le scaneze, doar daca le desface ceea ce nu e posibil. Funda? Pleasee...

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu, stai linistit. Iti poti trimite drogurile in siguranta big grin

| VladimirPutin a răspuns:

Ce mă?
ești tare de tot laughing

| sensa a răspuns:

La noi?laughing zau asa... eventual sunt scanate prin desfaceretongue laughing

| Reek54 explică (pentru sensa):

Da, am observat lucrul asta, sunt asa de nesimtiti, si nu ai ce sa le spui. mai mereu vad plicurile intr-un colt rupte, sau coletele sfasiate. asa putin.

| roxycool a răspuns:

Nu