| Nadytza a întrebat:

Copii! Am o problema...
Am de redactat un text publicistic avand ca tema un eveniment petrecut in liceu.
Doamna a dat exemplu balul bobocilor. Cred ca toata lumea va scrie despre asta.

.
Eu am nevoie sa imi ziceti mai multe evenimente ce se pot petrece in scoala. Pentru ca la noi...nu prea au avut loc!happy

Please help.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca toata lumea va scrie despre asta? Ceea ce vei scrie tu va fi mult mai diferit de ce vor scrie altii, ca doar nu toti ganditi la fel.
Dar daca chiar nu te simti impacata, poti sa mai astepti si alte pareri, desi asa s-ar putea sa pierzi timp pretios.