| ParanoidKidu a întrebat:

Credeţi că aş putea să-mi dau ECDL (European Computer Driving License) vara viitoare când fac 15 ani sau e prea devreme? Aştept opiniile voastre.

Răspuns Câştigător
| tripleM a răspuns:

Il poti lua fara probleme chiar si acu' daca il faciwinking
Nu este foarte greu...si eu am facut anul asta si l-am luat (1m 18ani, aproape19) dar mai erau prin grupa pe acolo si de 15 ani. Il poti da fara probleme... nu e prea devreme. Bafta!

4 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Eu nu cred că se poate la aceea vârstă, este foarte mică. şi totuşi prea devreme, încearcă să dai la vârsta de 17 ani sau 16 jumate.

| Bogdana91 a răspuns:

Nu e prea devreme. Daca te simti pregatit/a de ce sa mai amani? Mie mi-a parut rau ca nu l-am dat. M-am trezit in clasa a 12-a cand era deja prea tarziu pentru ca aveam de invatat la alte materii.Iti doresc multa bafta!

| Snk01 a răspuns:

Da incepe sa dai testele de acum pentru ca o sa iti ajute in viitor si daca il dai la scoala impreuna cu alti colegi o sa il dai pe decursul a mai multi ani parca. Esti profil mate-info nu? Apropo sa stii ca daca iei ECDL nu o sa mai trebuiasca sa dai BAC la informaticawinking

| dreamkiller a răspuns:

Poti sa il dai linistit.no sa te prea ajute daca vrei sa mergi la info la faculta pentru ca nu are nici o treaba.si pentru Snk01 nu se recunoaste la bac la competente digitale.deci bacul tot o sa il dai