| tzze a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare pentru cei care au sustinut examenul ECDL (European Computer Driving License). Cum vi se par simularile online (eu am facut de pe site-ul http://www.dualis.ro, mai vreau si alte site-uri daca stiti), comparativ cu examenul propriu zis? V-au ajutat cu ceva? Pareri despre cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Oricum examenul este mult mai greu nu se compara cu acele exercitii de pe site-uri! Am avut o colega care l-a luat, dar a fot buna la info!