| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca bac-ul de anul acesta va fi greu? Dintre subiectele de romana real, mate m1 si informatica profil mate-info care ati crede ca va fi mai dificil?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Salut! Cred ca va fi la fel de greu ca si cel de anul trecut intrucat sistemul de invatamant, cat si elevii au ramas aproximativ la fel de slabuti.
La romana real cred ca se va exagera ca de obicei, netinandu-se prea mult cont de diferentele dintre uman si real.
La mate m1 cred ca o sa fie destul de usor intrucat nu mai este matematica ce a fost odata.O sa fie ceva greut banuiesc, dar nu imposibil pentru cineva care s-a pregatit.
La info am vazut ce s-a dat si in anii trecuti si ce s-a dat la simulare... sunt de obicei cele mai usoare subiecte date atata timp cat ai fost la profil mate-info din clasa a IX-a si ai avut atatea ore de info pe saptamana, nu ar trebui sa intampini vreun fel de dificultati!
Iti urez succes!