| Earthquake a întrebat:

Credeti ca in 20 zile, Memo plus`ul isi face efectul, administrandu-l : o capsula de dimineata si una seara inainte de culcare? Multumesc, Fundaaaa`big grin

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Medicamentele de genu sunt bune ca supliment de vitamine dar cam atat laughing. Restul tine de autoimpunere. Daca in acele 20 de zile vei invata zilnic, creierul va avea exercitiu si vei avea impresia ca dupa 20 de zile functioneaza, daca chiar inveti zilnic in acele 20 de zile. Nu il lua seara inainte de culcare pentru ca nu vei putea dormi cum trebuie pentru ca iti da energie. Unul dimineata este de ajuns.

3 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Eu iti recomand ceva mai ieftin si mai bun. Piracetam - o cutie cu 60 de pastile costa 6, 5 ron. Invat pentru admitere si iau 3 dimineata, 3 dupe pranz. Isi fac efectul in jumatate de ora, iar eu sunt "in priza" 4-6 ore bune. Ma pot concentra mult mai bine, tin minte aproape tot si asimilez informatia mult mai repede. Pot da insomnie, dar merita. Mai mananc si ciocolata neagra de 3 ori pe zi si m-am scos. Dar nu vindeca lenea. Imi ia 2 ore sa ma apuc de invatat.

| iEmonel a răspuns:

Nu lua seara [ citeste ce scrie pe cutie -_- ]. Isi face efectul si in 3 zile. Eu am inceput sa iau memo plus cand a inceput sesiunea si sunt multumit.

| Tymycy a răspuns:

Dap, eu ieri am fost la farmacie, de mi-am cumparat si farmacista a zis ca trebuie sa iei inainte de cateva saptamani sa te apuci de invatat ca sa aiba efectbig grin