| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca la scoala conteza mai mult moda sau invatatura?

13 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Excelente răspunsuri. Mă bucur că văd şi asemenea şcolari. Bravo! Sincere felicitări!

| Dumnezău a răspuns:

Dar unde suntem aici, la scoala sau la prezentare de moda?!

| Dash a răspuns:

Invatatura- este cea care AR TREBUI sa conteze mai mult.
Moda- este cea care conteaza mai mult
(asa-i in ziua de azi...)

| adriangabor92 a răspuns:

Invatatura

| venusdoom a răspuns:

La scoala vii sa inveti. felul in care te imbraci e strict problema tahappy

| Criiss16 a răspuns:

Tu ce crezi?
Normal ca invatatura, dar stii cum e in ziua de azi, pe toti ii intereseaza moda. Invata bine, si daca vrei, fii si la moda! (:

| laryssaxd1 a răspuns:

Invatatura evedent. cum te imbraci e problema ta...nu cred ca profesorii vin la scoala sa vada cum sunt elevii imbracati.ei vin pentru a preda elevilor ca ei sa devini cv in viatawinking

| RaduPhantom a răspuns:

Pentru copiii cu fite moda, desigur

| Bomb0nika a răspuns:

Invatatura,desigur. Ca doar cind o sa fii matur n-sa stii nimic daca esti cu moda!

| vlad1000 a răspuns:

Eu cre ca invatatura sper ca te-am ajutat

| xXx_6966 a răspuns:

Pai daca tie iti place sa fii la moda si cu creier de gaina treaba ta.
De ex mie nu-mi pasa de moda...eu vin la scoala sa invat nu sa arat la toti cat de misto sunt imbracat.

| ilovemilka a răspuns:

Invatatura clar.happy

| lau6304 a răspuns:

Invatatura, doar de aia e scoala.