| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a5a media generala 9.20 este buna? Voi ce medie ati avut? Ofer funda

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Din punctul meu de vedere, da. Nu imi amintesc exact cat am avut, parca 9. 30-si-ceva. Asa am avut aproape in fiecare an, in jur de 9. 30 - 9. 40.

| ionut258 a răspuns:

pe a5a 9.85 tongue iar pe a8a 9.44, n-am scazut multhappy

| pisi200 a răspuns (pentru ionut258):

Te-am intrebat daca este buna sau nu.Nu ai nici un drept sa scoti limba sau sa te dai mare si tare pun la pariu ca la anul iau premiul de excelenta cu media de 10 pe mine m-a tras in jos primul semestru cu media 8. 93si in al 2lea am avut media de 9.50

| ionut258 a răspuns (pentru pisi200):

Cu siguranta, daca nu ai fost in stare sa iei pe a5a 10 iei pe a6a...

| LeBronJames2013 a răspuns:

Clasa a V-a este începutul maturității școlare, ținând cont că în această clasă ești la începutul gimnaziului, eu zic că e OK, mie mi-a iești 10.